Elektronický Nožný Pedál Rýchlosti Spínača Elektronické Peši Rada Rytie Stroj Mlyn Žiadne Kúrenie Pedál Radič


Nový produkt

€5.32

€7.49

-28%Štítky: rada spúšť, nožný pedál pedál, soľ stick, 11 mm matica, hliníkový pedál, motor pedál, elektronické nožné ovládanie, switch uhol, ninento prepínač nástroje, kedu.

Elektronický Nožný Pedál Rýchlosti Spínača Elektronické peši Rada Rytie Stroj Mlyn Žiadne Kúrenie Pedál Radič Popis Výrobku typ Výrobku: Nové Prenosné Commom Použiť Závesné Mlyn,Rytie Stroj Žiadna Kúrenie Ovládanie Rýchlosti Nohy Pedál Prepínač. Veľkosť: 180*115mm,Drôtu dĺžka:1390mm + 910mm. Platí pre: Vhodné pre všetky typy AC napätie oblasti,110V,230V,380V všetko je možné. Technické parametre:

Prenosné, cenovo dostupné.

Elektronický Nožný Pedál Prepínač je odolnejšie ako odolným pedál prepínač, pretože elektronické nohy nie je teplo.

To sa môže predĺžiť životnosť prepnúť do maximálnej možnej miery. Balík obsahuje: 1set x Elektronický Nožný Pedál Prepínač predajom auta zvolil(Pre Rusko zákazníka,budeme EÚ previesť plug spolu). Alebo 1pcs EÚ previesť plug len,predajom auta zvolil . Poštovné a Služby Podrobnosti tovar bude dodaný do 3 pracovných dní po obdržaní vašej platby. Položky, doprava z Číny si zvolil prepravu spôsobom,keď ste umiestnili aby to urobil,Vyjadriť spôsobom, alebo doporučene. Čas dodania závisí od cieľa, spôsob dopravy (výslovné alebo poštou), môže to trvá do 8 až 35 dní. Položka bude označená ako "Dar" a vyhlásil za Nižšiu hodnotu pre prepravné účely. Kupujúci sú zodpovední za akékoľvek clá ak je to vhodné. Prosím, uistite sa, že vaša adresa v www.watersavers.sk je Správne. Ak chcete zmeniť svoju adresu, prosím pošlite nám správu alebo e-mail, hneď ako ste zaplatili úhradu. LANXSTAR staráme sa o našich vážených zákazníkov, a sú vždy ochotní pracovať veci. Ak budete mať akýkoľvek problém, ihneď nás prosím kontaktujte pred odchodom nás žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť v našich silách, vysporiadať sa na to. Ďakujeme za vašu podporu. Poskytneme vám služby ako najlepšie, ako môžeme, Prosím, kontaktujte nás cez "Moje Správy" alebo "Opýtať sa Predajcu Otázky" ak máte akékoľvek otázky o našich záznamov alebo vášho nákupu. LAN Položku Fotografie znázorňujúce

Spätnú väzbu a Vďačný Zdieľania

Sledujte nás,dáme zľavu $1, ak ste objednávku; Zanechajte nám 5 stars " dobré preskúmať,keď sme sa dopredu,môžete získať $2 kupónu alebo rovnakú hodnotu zľavu pre ďalšie objednávky; Podiel náš produkt odkaz na vaše webové stránky sociálnych sietí,ako sú Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram, atď,Potom sa snímka na nás,dostanete Darček alebo $3 kupón, keď vám nabudúce príchod; Pridať do zoznamu Želaní,nájdete nás ľahko,a môžeme ponúknuť darček pre vás príliš.

Názov Značky LANXSTAR
Druh Elektrický Nástroj Časti
Číslo Modelu LX-TYTB-SP1811P5
Požiadať Visí mlyn, Rukoväť vŕtačky, náradie
Materiál ABS plast,Meď
Napätie AC 110~380V Wide range
Zapojte USA alebo EÚ plug
Prodct typ Elektronické peši pedál

Napísať recenziu

Elektronický Nožný Pedál Rýchlosti Spínača Elektronické Peši Rada Rytie Stroj Mlyn Žiadne Kúrenie Pedál Radič

Elektronický Nožný Pedál Rýchlosti Spínača Elektronické Peši Rada Rytie Stroj Mlyn Žiadne Kúrenie Pedál Radič

Súvisiace produkty