V zubnej ordinácii Hodiny pracovnej hygieny LED Osvetlenie Interiéru Zdravé Zuby Nástenné Hodiny Zubár Darček


Nový produkt

€23.70

€32.92

-28%Štítky: priemyselné ročníka hodiny, led hodiny nástenné 7, stomatológia darček, lampa na stenu, 3d zubné umenie, hodiny led steny, veľké nástenné hodiny stanice, hodiny na stenu, nástenné hodinky, lev zuby.

Starostlivosť o chrup LED Nástenné Hodiny

Celkový priemer LED Osvetlené Hodiny je 10 cm/ 25 cm s rámom vyrobené z elegantného čierneho plastu s Led komponentu vo vnútri. Zdroj svetla je LED svetlo, čo je svetlé & úspory energie, životnosť viac ako 100 000 hodín (približne 10 rokov, ak sa budete držať ju zapnúť)

OZNAČENIE hodiny beží na jednu AA batériu (nie je súčasťou dodávky) a sieťový AC kábel (110v až 240 v) pre svetlá (je súčasťou dodávky). Ponúkame **NÁM zástrčku do USA a CA **UK plug UK **AU zapojte sa do Austrálie,Nový Zéland **EÚ zástrčku do EÚ a iných krajín.

Tento LED hodiny má Led vnútri, ktoré svieti cez centrum hodiny a rozsvieti čísla a hrán. Môžeme tiež vlastné robiť žiadne osobné dizajn pre vás, ak potrebujete zákazku dizajn alebo pre hromadné objednávky otázky, prosím, kontaktujte nás.

Budete mať 16 Tlačidlá LED Diaľkový ovládač (pozri nižšie) môžete prispôsobiť farby podsvietenia. S diaľkovým ovládačom, budete mať rôzne ľahké nastavenie, ktoré zahŕňajú zapnutie alebo vypnutie svetiel, pause alebo play, matný alebo zmenu rýchlosti svetla a tiež vytvoriť dúhu farieb.

Diaľkový ovládač vyžadujú CR2025 batéria ( nie je súčasťou) funkciu. Tiež jeho energeticky efektívne LED osvetlenie má dlhodobú životnosť viac ako 50.000 hodín. Je ideálny pre dekorácie a tiež veľký ako darček.

Štýl KREATÍVNE
Materiál Akryl
Motivity Typ QUARTZ
Nástenné Hodiny Typ 2 mm
vzor abstrakt
Funkcia luminova
Kombinácia Oddeľuje
Formulár Jednu Tvár
Tvar GEOMETRICKÉ
Materiál Telesa Akryl
Druh Nástenné Hodiny
Typ Displeja Ihly
Názov Značky Tento Podivínský Dní
Číslo Modelu HK-023
Platné Umiestnenie Obývacia Izba

Napísať recenziu

V zubnej ordinácii Hodiny pracovnej hygieny LED Osvetlenie Interiéru Zdravé Zuby Nástenné Hodiny Zubár Darček

V zubnej ordinácii Hodiny pracovnej hygieny LED Osvetlenie Interiéru Zdravé Zuby Nástenné Hodiny Zubár Darček

Súvisiace produkty