Záruka Politiky / odkaz platby


Nový produkt

€28.82Štítky: touyinger t4, touyinger t3s, touyinger t6, touyinger android, touyinger s7, projektor touyinger x20, td96 touyinger, 5000mah touyinger, touyinger m19k, touyinger t7k.

1. Sme plne otestovať všetky produkty pred vyslať. Použite najlepšie obalových materiálov, aby zabezpečili, že pri prevzatí tovaru je v dobrom stave. 2. Ak tesnenie Stále boli porušené, sfalšovaná alebo odstráni, alebo package nefunkčné, prosím, otvorte zásielku skontrolovať vnútri obsah v prítomnosti dodania ľudí. Odmietnutie zásielky, ak tovar sú stratené alebo nefunkčné. 3. V post office, prosím, musí skontrolovať hmotnosť proti hmotnosť údaje na obale; zvyčajne píšeme skutočná hmotnosť na obale. Odmietnuť package ak hmotnosť je zrejmý rozdiel. Alebo požiadať na pošte dostať ZÁKONA. Po prihlásení prijatí, otvorte okno kontrola vo vnútri obsah pred post ľudí, žiadať príspevok ľudí, aby si dôkaz, ak obsah je iný alebo rozbité.

Väčšinu času nebudete musieť poslať späť projektor do opravy, pošleme na náhradné diely a poslať video na vás naučí, ako opraviť to. Ak nemožno opraviť vášho ja, sme sa ponúknuť riešenie v priebehu 1 pracovného dňa. FAQ odkaz: Ako sa dostať zadarmo zadarmo náhradné diely pre váš projektor? objednávku na tento odkaz a napíšte, ktorý model vášho projektora . Zadarmo časti sú uvedené problémy kvality v rámci záručnej doby, Po nasledujúci čas musí zaplatiť nákladnej : Powerboard, LCD, a polarizer sklo : Po 6 mesiacoch. Ostatné časti: Po 1 roku. Prepravné zvyčajne len o 5-15 USD za letecky príspevky. Ak projektor je potrebné poslať späť do Číny opravu alebo výmenu: Do 15 dní: Predávajúci zaplatí všetky prepravné; Do 6 mesiacov: Kupujúci a predávajúci zaplatiť one-way freight samostatne; Po 6 mesiacov do 2 rokov: kupujúci zaplatí oboch expedičný poplatok. Ruský môže kupujúci získať priamo na miestne servisné:

1. Touyinger 1LCD Projektory podporu 2 rokov zadarmo záruky; 2. Touyinger DLP Projektory podpora 1 rokov zadarmo záruky; 3. Touyinger a Viewsonic Projektory podporu Miestnych záruka, Optoma a iné, iba prijať záruku v Číne; 4. Príslušenstvo (TV box, diaľkové, myši, káble a podobne), ktoré podporujú len 6 mesiacov do 1 roka (veľkoobchod a VIP) bezplatný záručný.

1. Otvoril sporu, ale ešte nám povedal, v čom je problém z vašich produktov; 2. Pozemok je v normálnom tranzitu a v Sľúbil čas, kupujúci neboli sledované poradí, ale v prvom rade otvoril sporu; 3. Kupujúci napísal nesprávnu adresu, ak miesto, aby spôsobili zlyhanie doručenia, potom otvorte spor bez správu k nám. Po kupujúci dostal vaše produkty a zdieľať odkaz/store, aj 5-hviezdičkový spätnú väzbu k nám, Môžeme rozšíriť 3 mesiace zadarmo záruky.

Prosím, dajte na papier plnené s nižšie informácie v retail box, ak nie v tejto knihe, keď sme dostali, nie sme si istí kto poslal späť. potom môže spôsobiť záruka odkladu, dúfam, že sa vám môže porozumieť. Objednávacie č. Opravy / Vrátenie Exchange Opravy ( ) Vrátenie ( ) Exchange ( ) Popis Problému

Neposielajte to prostredníctvom DHL, UPS, Fedex, TNT, alebo žiadne expresné doručenie. inak by mohli nastať drahé cla v Číne Všetky projektory vyhlásiť "Mini LED projektor", Vyhlásiť hodnote menej ako 100 USD. Za plnú náhradu, prosím pošlite celý balík späť. Ak len na opravu alebo výmenu, prosím pošlite jediný produkt, bez príslušenstva. V každom prípade, prosím, dobre zabaliť tovar bez obrazovky crack.

Názov: Jiazong Liu Adresa: Izba Č. 203, YangMei Ceste Č.31, BanTian, Longgang psč: 518129 Mesto: Shenzhen Provincia: Guangdong Krajiny: Čína Telefón: +8618589036059 Poznámka: pred poslať späť, pls musia kontaktovať na on-line služby pre potvrdenie deklarovať hodnoty a vyhlásiť meno.

tu si môžete stiahnuť faktúry z nižšie uvedený odkaz (Pls skopírujte link do vášho webového prehliadača):

invoice.docx:

faktúra.pdf:

invoice.xlsx:

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Touyinger služby
Názov Značky TouYinger

Napísať recenziu

Záruka Politiky / odkaz platby

Záruka Politiky / odkaz platby

Súvisiace produkty