Základná Doska Pre Samsung SL-M2020W SL-M2021W SL M2021W M2020W Formatter Doske Doske


Nový produkt

€23.61Štítky: tlačiareň, toner, čip reset, čip pre cartridge samsung, tlačiarne samsung, samsung xpress, laserová tlačiareň, toner prášok, laserové tlačiarne samsung, kazety pre tlačiarne samsung, čip tlačiareň, čip pre samsung m2020.

O VŠIMNITE si Prosím, zanechajte správu popis : Aký je váš stroj model a napätia? Predvolená hodnota je Samsung SL-M2020W .

Primerané zásob a rýchle dodanie. Viac o množstvo , viac zľava !

O POŠTOVNÉ Predvoleného Poskytovateľa: Chian Post Air Mail na celom svete. Urýchlené Služby: EMS , DHL , UPS , FedEx. Normálne Dodacia lehota: Čína Príspevok Air Mail = 15~60 dní , EMS = 7~21 dní , DHL = 4~14 dní. Prosím, kontaktujte nás, ak budete potrebovať ďalšie doručenie. Kompletné dodávky adresu, kontaktné telefónne číslo, Obzvlášť v Rusku kupujúceho, potvrďte Prosím vaše celé meno .

O QUAITY 90% Nové 100% Testované. 100% Zárukou Kvality .

O ZMLUVE výrobky ľahké poškodenie počas prepravy, tak prosím, otvorte a začiarknite políčko a produktu, keď sa dostanete tovar, ak toto políčko nie je v troskách na iný tvar, prosím, nasnímajte fotografiu a dôkazy pre poškodené okno, a potom požiadať poštár potvrdiť situácie. Týmto spôsobom, keď ste mi dať vaše dôkazy, môžeme požiadať o lodnej dopravy na vyrovnanie nám. Toto je dôležité a bude chrániť naše zisku. Ak produkt nefunguje, keď si ho dostal, tam môže byť mnoho dôvodov. Kontaktujte nás, budeme sa snažiť vyriešiť problém, ak chcete, loď späť, nie sme zodpovedný za vrátenie poplatky za doručenie. Ale budeme odoslať ďalší, aby ste pre dopravu zdarma do Číny post air mail, keď sme dostali problematické produktu.

O spätnú VÄZBU zaviazali Sme sa k vašej 100% spokojnosti. Ak máte problémy, Prosím, kontaktujte nás na prvýkrát. Budeme odpovedať vám na akékoľvek otázky do 24 hodín a skúste gurantee si pred odchodom spätnú väzbu. Prosím, dajte nám 5 hviezdičiek hodnotenie postive spätnú väzbu, ak ste spokojní s výrobkom. Váš 5 hviezdičiek hodnotenie je pre nás dôležité. Ďakujem vám veľmi pekne !

Názov Značky GZLSPART

Napísať recenziu

Základná Doska Pre Samsung SL-M2020W SL-M2021W SL M2021W M2020W Formatter Doske Doske

Základná Doska Pre Samsung SL-M2020W SL-M2021W SL M2021W M2020W Formatter Doske Doske

Súvisiace produkty