HCV Rýchly Test Kazeta Detekciu Ochorenia Hepatitída Krvný Test


Nový produkt

€6.87

€10.56

-34%Štítky: igg test, TCA785, rýchly test, glukóza, skúmavky so starožitnosťami, rýchly test, krvný test, sliny antigén test, catwoman oblečenie, spermie test.

POSTUP TESTU

Nechajte test zariadenia a vzoriek na equilibrate na teplote(15-30℃ alebo 59-86 ℉)pred testovaním. 1.Odstrániť testovací prúžok z zapečatené puzdro a použiť ju hneď, ako je to možné. 2.Pre séra alebo plazmy vzor:Držte kvapkadla vertikálne a prenos 3 kvapky séra alebo plazmy (približne 100µl)vzoru rampe na testovací prúžok,potom spustiť časovač. 3.Pre celý krvných vzoriek:Držte kvapkadla vertikálne a prenos 1 kvapky z celej krvi (približne 35µl)vzoru rampe na testovací prúžok,potom pridajte 2 kvapky masla (cca 70µl)a spustiť časovač. 4.Čakať na farebné linky, aby sa objaví.Interpretovať výsledky testov v 15 minút. Nie prečítať výsledky po 20 minút.

INTERPRETÁCIA VÝSLEDKOV

Pozitívne: *Dva riadky sa zobrazia. Jeden farebné línie by sa v kontrolnej oblasti(C),a iné zrejmé, farebné línie priľahlých by mali byť v testovacej oblasti(T). Tento pozitívny výsledok indikuje prítomnosť protilátok proti HCV. Negatívne: Jeden farebné línie sa objaví v kontrolnej oblasti(C). Žiadny riadok sa zobrazí v testovacej oblasti(T). Tento negatívny výsledok označuje neprítomnosť protilátok proti HCV. Neplatné: Riadenie linky nedostaví. Nedostatočný objem vzorky alebo nesprávnych procesných techniky sú pravdepodobne dôvody, pre kontrolnej linky zlyhanie. Preskúmanie postupu a zopakujte test s použitím nových testovacích kazeta/pásy.Ak problém pretrváva,prestanete používať veľa okamžite kontaktujte vášho miestneho distrubutor.

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu T110
Položka Druh Na Intímnu Hygienu
Množstvo 1pc

Napísať recenziu

HCV Rýchly Test Kazeta Detekciu Ochorenia Hepatitída Krvný Test

HCV Rýchly Test Kazeta Detekciu Ochorenia Hepatitída Krvný Test

Súvisiace produkty