PT31 PT-31 LG40 Plazmový Rezací Horák Magnet Magnetický Kompas Circinus Valca Sprievodca Koliesko


Nový produkt

€16.10

€18.94

-14%Štítky: plasma cutter, kontakt tip, magnet neodýmu, plasma cutter spotrebný materiál, tig horák na zváranie, mig zváranie horák, p80 plazmový horák, binzel, Plazmový Horák, horák na zváranie.

PT31 LG40 Plazmový Rezací Horák Magnet Magnetický Kompas Circinus Valca Sprievodca Kolesa Obrázky sú len pre referenčné,To je len Circinus,bez baterky hlavu,ak potrebujete PT31 pochodeň hlavu,môžete objednať z tohto odkazu.

Pochodeň uesd Circinus Navi potrebné s rozšíriť spotrebný materiál .

Prehľad Našich Predaj Politiky

Platbu Prosím na vedomie, prijímame tiež bankovým prevodom, western union, Paypal a iné. Doprava USA, 7 na 13 pracovných dní, Kanada, 15 až 20 pracovných dní Austrralia, Západná Európa 20 do 45 pracovných dní, Iné Krajiny: 30-60 pracovných dní, tovar vám bude odoslané v 3-5days po prijatú platbu v obvyklé, ak niektorý špeciálny prípad, budeme vás informovať, a dostať vaše potvrdenie. Pre nákladov kombinovanej dopravy, prosím, kontaktujte nás pre ďalšie rokovania. Ak nemáte sledovacie číslo zásielky do 5 dní po vašu platbu, prosím, kontaktujte nás. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek problémy pri získavaní vaše položky, sa po 40 pracovných dní. Dovozné clo Dovozné clá, dane a iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci'responsibility. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú byť pred kúpou. Návrat Politiky Návratu je k dispozícii len v priebehu 7 dní po prijatú položku. V nepravdepodobnom prípade, že vrátenie sa žiada, prosím, kontaktujte nás pred odoslaním položku späť. Všetky hlásenia musia obsahovať všetky pôvodné položky nepoškodený, v re-predajného stave, všetko originál balení vrátane manuálov, záručného formuláre,atď. Poštovné a balné poplatky nie sú refundovateľné. Kupujúci je zodpovedný za bezpečnosť a prepravné náklady vrátený výrobok. Kontaktujte nás, Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité!!Prosíme vás, kontaktujte nás bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Certifikácia CE
Názov Značky JINSLU
Druh Rezací Horák
Zvárania Typ Plazmový Horák
Zváranie Kapacita P31 Horák
Číslo Modelu pt31
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

PT31 PT-31 LG40 Plazmový Rezací Horák Magnet Magnetický Kompas Circinus Valca Sprievodca Koliesko

PT31 PT-31 LG40 Plazmový Rezací Horák Magnet Magnetický Kompas Circinus Valca Sprievodca Koliesko

Súvisiace produkty