32 cm 1 Rolka Horúce Lisovanie Fólie, Papier Holografické DIY Remesiel Gilding Pečiatka Fólie Hot Zlatej Fólie Modrého Lasera Transparentné Bronz Silve


Nový produkt

€22.19

€45.27

-50%Štítky: horúci vzduch fólie, fólie hot pečiatka, pneumatiky hot pečiatka, horúce lisovanie fólie, papier biely, fólie hot, fólie horúce lisovanie, horúce pečiatka, modrá holografické horúce lisovanie fólií, fólie horúce lisovanie, fólia heat transfer.

1 Role Horúce Lisovanie Papier Fólie

(Šírka - 32 cm; Dĺžka-120 m)

Toto sa vzťahuje na tlač na všetky druhy papiera a sú vhodné na drevo, ceruzka, polystyrén, ABS pevného plastu a funkcie opp papier do tlačiarní, ako aj obrazy štítky menovky, PVC vizitku, oblečenie, atď.

Package Zahrnuté: 1 rolka teplej razenie fóliou

* Dĺžka: 131 metrov/120 m/roll

* Šírka: 32 cm (kontaktujte nás, ak budete potrebovať ďalšie veľkosti a farby)

* 1/2"

* (vnútorný priemer 1.06"/2.7 cm)

Prosím skúšky vzorky pred použitím vo výrobe.

Fólie

Horúcu Razbu Fóliou

Teplo Stlačte (Odkaz, nie vhodný pre všetky typy)

Nie pracovať s Laminator

Aplikácia

teplota

185-204F

(85-95Dgree)

356-365F

(180-185Degree)

Čas

2-5 sec

18-22sec

Horúcu razbu fóliou

To môže byť používané na emboss papier, fotografie, drevo, vizitky, PVC, akryl, atď.

Teplo stlačte

Je to jednoduchý a atraktívny efekt použiť, keď je zdobenie košele, môže prenášať na štandardné plastisol a osobitný vplyv plastisol. Flash a lesk fólie robí dizajn vyniknúť v dave.

Fólia sa aplikuje farebné stranou smerom hore a hliníka, hľadá (matný) stranou nadol.

Podľa rôznych substrátov, užívatelia potrebujú zvládnuť spolupráce teplota, tlak a rýchlosť.

Chcete iné vzory alebo veľkosti, prosím, kontaktujte nás. Vďaka.

1) Pre Nemecko zákazníci , ak chcete u loď po FedEx alebo TNT , prosím, povedzte nám svoje EORI číslo . Bez nich by sme len DHL, Hong Kong poštou alebo Čína Príspevok !

Pre ruských zákazníkov , povedzte nám, prosím, vaše celé meno (aspoň 3 slová) , vrátane meno, stredné meno a priezvisko, inak ruskej Post nebude vydania zásielky a návrat do Číny !

Pre Brazílsky/Argentína/Čile zákazníci , ak chcete lode tým, FedEx, DHL, TNT, UPS, povedzte mi, prosím, vaše daňové číslo ( CUIT, CPF alebo CNPJ ). Bez toho, Colné bude tovar vrátiť do Číny .

2) doprava po celom Svete (s Výnimkou niektorých vzdialených krajín); Kupujúci je zodpovedný za Vzdialenej Oblasti za Príplatok, žiadne clo alebo Dovozné dane, ak vyšiel.

3) Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

4) My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

5) Služba tranzitný čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitný čas sa môže líšiť odkladu, najmä počas prázdnin.

6) Ak ste nedostali vašu objednávku po uplynutí 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovania vašej objednávky a získať späť čo najskôr. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

1) Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, bude považovaný za používaný a nebudeme sa vrátime vám.

2) Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky.

3) vrátime vám plnú platbu po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, po kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.watersavers.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4) Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka. Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti.

Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál horúce lisovanie fólií
Číslo Modelu 32 CM

Napísať recenziu

32 cm 1 Rolka Horúce Lisovanie Fólie, Papier Holografické DIY Remesiel Gilding Pečiatka Fólie Hot Zlatej Fólie Modrého Lasera Transparentné Bronz Silve

32 cm 1 Rolka Horúce Lisovanie Fólie, Papier Holografické DIY Remesiel Gilding Pečiatka Fólie Hot Zlatej Fólie Modrého Lasera Transparentné Bronz Silve

Súvisiace produkty