(2 ks/lot) Šesť a pol bodu Dlhé Tyče Bojové Umenie Draka Pólov Mer bau Wing Chun dlhé palice štandardné 270cm červená teak pólov


Nový produkt

€287.92Štítky: chun, katana sword, stick wushu, bojové mma, goodyear welt boot, loď poschodie, červené krídla anjelov, loď teak, jednotné wushu, naginata.

(2 ks/lot) Wing Chun Dlhé Tyče Bojové Umenie Draka Pólov Classicial Mer bau dlhé palice o 270cm silné červené teak pólov

2ks balenie spolu, bude to viac, silné, s cieľom znížiť poškodenie počas dodania.

O našich wing chun dlhé tyče: Popis: Teraz pekné kvalitu dlhé tyče sú zriedkavé a nie je ľahké byť vyrobené a nachádza sa v aktuálnom wing chun trhu! S pecification: o 9\' (2.65 m-2.7 m), Priemer 3.8 cm rukoväť a 2,5 cm tip. Nahraný na kazete končí Farba: prírodné drevo farby, rôzne batchs majú rôzne farby, prosím, na vedomie. Materiál: Pevná Mer bau Rosewood Hmotnosť:netto hmotnosť asi 2,5 kg, súčasťou balenia je asi 3,5 kg.(merbau) V skutočnosti, Merbau Rosewood je veľmi dobré a vhodné, aby sa. A Červená Teak materiály sú lepšie, samozrejme, cena je oveľa drahšie. Väčšina kupujúcich, odporúčame kúpiť Merbau, je to dosť dobré pre prax. Zriedka osôb kúpiť týchto pólov, v skutočnosti sme predávať produkty, majú malý zisk. Ale sme radi, že niekto sa ešte stále učíme, tradičných bojových umení, sme naozaj radi. sme naozaj nechcete, aby sa toto kung fu zmizne.. O Mer bau a Červené Teak materiály", rozdiel, je to ťažké vysvetliť. Oni vyzerá z diaľky, ale keď to blízkosti porovnať, bude iný. Len Fedex môže doručenia poliaci, najdlhšie limit dĺžky je 270cm. Ale naše štandardné tyče dĺžka je v ‰ ke 2,74 m, Takže sme sa prispôsobiť našu tyče dĺžka približne 2.65-2.68 m, kiež by ste mohli pochopiť a prijať s ním. Ak nie, prosím, nekupujte to, koniec koncov, sme nemohli dodávky s ním.

Niektorí ľudia budú pýtať, prečo na dlhú tyč je drahé, to je jednoduché, pretože prepravné náklady, je veľká časť. a to je veľmi dlhá, musíme aj zaplatiť Rozšírenie poplatok vyjadriť spoločnosť. Ak si mix viacerých dávok spolu, potom to bude ešte lacnejšia. Týkajúce sa materiálov, nekupujte lacné a spoločných materiálov, ako je dub, borovica, že sú príliš ľahké pre vzdelávanie a ľahko crack, sú mäkké drevo. odpad peniaze. POZNÁMKA: niektorí ľudia predávajú waxwood dlhé tyče pre wing chun,že nie je správne, waxwood je pre shaolin kungfu a veľmi, veľmi ľahká a nie priamo, nekupujte.

----------------------------------------------------

Všetkým drahí priatelia a kupujúcich:

a) Prosím, uistite sa, že dodaciu adresu je váš potvrdil adresu.

b) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Je lepšie informujte sa u svojho miestneho colného' rules, ak je to potrebné.

c) O tom, ako napísať hodnota na prepravné doklady, mohli by ste nám povedať priamo. Ak nie, budeme písať ich podľa seba. (Najmä niektoré krajiny majú prísne pravidlá na to, prosím, aby viac pozornosti, Vďaka.) A môžeme descript svoje výrobky ako darčeky alebo vzoriek, atď.

d) Normálne, budeme dodania tovaru zo strany predávajúceho\ \ 's tak, aby ste si vybrali, ale môžeme zmeniť prepravu spôsobom, ak je to potrebné. Pretože rôzne krajiny majú rôzne express výhodu. A tiež sme si mohli dostať výrobky rýchlo. Preto si vyhradzujeme právo zmeniť, okrem toho, že máte špeciálne potreby. w ish by ste mohli pochopiť a prijať. Mimochodom, všetci z nich majú sledovacie číslo.

Vďačný za vašu podporu, aj naďalej budeme poskytovať vám kvalitné výrobky a dobré služby, vám veľké zľavy. Ak by ste mali akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás v čase.

Prajeme vám majú radi nakupovanie v našom obchode. Vďaka.

S úctou,

Lucamino Športové Obývacia Obchodu Jof

Pôvod CN(Pôvodu)
Dĺžka 260-270cm
Názov Značky Lucamino
Bojové Umenie Štýl Kung Fu
Číslo Modelu ZGYCSC260550
farba fialová, originálne žltá, červená

Napísať recenziu

(2 ks/lot) Šesť a pol bodu Dlhé Tyče Bojové Umenie Draka Pólov Mer bau Wing Chun dlhé palice štandardné 270cm červená teak pólov

(2 ks/lot) Šesť a pol bodu Dlhé Tyče Bojové Umenie Draka Pólov Mer bau Wing Chun dlhé palice štandardné 270cm červená teak pólov

Súvisiace produkty