433mhz Bezdrôtové Stropné infračervený detektor pohybu, Pre 433MHz Home Security Wifi PSTN GSM Alarm Systém


Nový produkt

€7.25

€8.23

-11%Štítky: alarm kerui, alarm niwoolf, alarm b ez p e, prispôsobiť wifi, pbx pstn, bezdrôtový alarm skúter, neo z vlny, gsm drôt alarm systém, alarm gsm systém, emastiff senzor.

433MHz Bezdrôtové Stropné infračervené detektory batérie nepatria Pre 433MHz Home Security Wifi, GSM PSTN Alarm Systém Teplej Riadka: Tento bezdrôtový celling infračervený detektor nie je možné používať aj samostatne, to je pre 433MHz bezdrôtový zabezpečovací systém, v mojom obchode.

Je určený pre strop. môžete si ho nainštalovať vo vašej izbe, to bude 360 anjel detekciu (Omni-directional detektor). -> Na produkt sa bezdrôtové pasívny infračervený detektor s vysokou stabilitou. -> Prijala, pokročilé technológie na spracovanie signálu - > > poskytujú superhigh schopnosť detekcie a anti chyba alarm. -> Detektor bude detekovať pohyb človeka automaticky, keď votrelec prejsť zistené oblasti,a to vyšle varovný signál budíka hostiteľa, ak je pohyb. -> Na produkt je vhodný pre bezpečnosť bytového domu, vily, továrne, trhy, sklady, administratívnu budovu, princíp infračerveného detektora je indukčné infračervený signál z ľudského tela,a teplota je viac citlivý na prostredie,to dokáže detekovať pohyb ľudského tela,rozsah detekcie je zvyčajne 5-12 m,letná teplota je vysoká,rozsah detekcie bude takmer;v Zime pri nízkych teplotách,rozsah detekcie bude ďaleko. Infračervený senzor by mal byť inštalovaný v polohe 2,2 m forme zemi, na odhaľovanie územia. Infračervené môže byť inštalovaná iba v interiéri, nie na slnko,nie na okno a teplota ľahko zmeniť. Infračervené inštalácie budú mať vplyv na rozsah detekcie a presnosti detekcie.

1 * bezdrôtový infračervený detektor (batéria nie je súčasťou balenia )

Usagge Celling Detektor
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu XD-01
farba Biela
Typ Batérie DC 1,5 V batérie 2 kusy
Názov Značky NiWoolf
Certifikácia CE
Pracovné Frekvencie 433mhz
Bezdrôtové Rádiové Vzdialenosť > 50 m (v otvorenom priestore)
Záruka 1 rokov

Napísať recenziu

433mhz Bezdrôtové Stropné infračervený detektor pohybu, Pre 433MHz Home Security Wifi PSTN GSM Alarm Systém

433mhz Bezdrôtové Stropné infračervený detektor pohybu, Pre 433MHz Home Security Wifi PSTN GSM Alarm Systém

Súvisiace produkty