FirstFiber 10PCS 1m 2m 3m SC APC na SC UPC Fiber Patch Kábel G657A, Jumper, Patch Kábel Simplex 2.0 mm SM 5m 10m


Nový produkt

€9.67

€10.29

-6%



Štítky: mi moxování, i5 8250u doska, cisco switch, 10gbe, sekáčik optický, elektrické zariadenia drôt, sm hračka, česť, mikrotik router, telefón lenovo, .

10PCS 1m 2m 3m SC APC na SC UPC Fiber Patch Kábel G657A, Jumper, Patch Kábel Simplex 2.0 mm SM 5m 10m

Polarita A(Tx) až B(Rx)
Kompatibilné D-Link
Položka Dĺžka 1m
Bunda Materiál PVC
Vlákna Typu Jediný Režim
Bunda OD 2.0 mm
Vlákno Triedy G. 657.A
Typ Konektora SC/UPC
Veľkosť size
Vlákniny režim 9/125um
Názov Značky OLOEY
Číslo Modelu 700601s11

Napísať recenziu

FirstFiber 10PCS 1m 2m 3m SC APC na SC UPC Fiber Patch Kábel G657A, Jumper, Patch Kábel Simplex 2.0 mm SM 5m 10m

FirstFiber 10PCS 1m 2m 3m SC APC na SC UPC Fiber Patch Kábel G657A, Jumper, Patch Kábel Simplex 2.0 mm SM 5m 10m

Súvisiace produkty