Plný Pohybu, 15"-27" LCD LED 6 Obrazovke Monitora Držiteľ Flexibilný Displej Namontujte Rack Stojan MP360CL


Nový produkt

€100.59

€122.68

-18%Štítky: monitor podstavec stojana, držiak monitora, monitor podstavec, monitor stojan vesa, monitor podporu, stojan monitora, arm dual monitor, pre stojan monitora, monitor pc, duálny stand.

Plný Pohybu, 15"-27" LCD LED 6 Obrazovke Monitora slobodnú Zdvíhacie Flexibilný Displej Namontujte Rack Stojan Model Č.: DS-MP360CL veľkosť Obrazovky: 15~27 inch Materiál: SPCC studena valcovanie ocele Head Tilt: ±15° Rotácia: 360° VESA: 75*75/100*100 MM Montáž: Tabuľka upevňovaciu mount Color: black & Siliver

1. Všetky prepravné náklady, ktoré ukázal v www.watersavers.sk nezahŕňa Príplatok za Rozšírenú Oblasť! 2. Pls poradte sa s UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect. overte, či vaše mesto a psč) potreby Príplatok za Rozšírenú Oblasť!! 3. Clá a Dane NIE sú zahrnuté v lodné náklady. 4. Ciel a Daní, ktoré znáša kupujúci. 5. Nechajte nám svoj adresa kancelárie pre zber zásielok. 6. Klienti z Brazílie pls opustiť svoj CPF číslo v poradí, ak si vyberiete doprava z Číny, ako váš colné to potrebujú. 7. Klienti z Čile pls opustiť svoj RUJE číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 8. Clents z Argentíny pls opustiť svoj CUIT číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 9. Klienti z Brazílie, pls vyberte doprava z Brazílie, takže nie je potrebné platiť colné náboj! 10. Klienti z Ruska, pls vyberte doprava z Ruska, takže nie je potrebné platiť colné náboj! 11. Klienti z Izraela, pls vyberte doprava z Izraela, takže nie je potrebné platiť colné náboj !

Doprava služieb (DHL, FedEx, EMS, UPS,TNT, DEPX. ARMEX. EMS, E-ems ect. ) je až PREDÁVAJÚCEHO,

to znamená, že nebudeme loď položky cez DHL celý čas, ako web ukázal.

Vyberieme rôznych prepravných služieb podľa rôznych určenia.

Všetky informácie sú poskytované v pôvodnom stave bez akejkoľvek záruky a môže byť trochu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Číslo Modelu DS-MP360CL
Druh 6 obrazovke monitora držiteľ
Názov Značky dsupport
Aplikácia Notebook Veľkosť >20"
Pre veľkosť Obrazovky 15"-27 palec
VESA 75*75/100*100mm
Štýl Plochy Upínacej
Pôvod CN(Pôvodu)
Package Áno
Nakladanie 0-8 kg

Napísať recenziu

Plný Pohybu, 15

Plný Pohybu, 15"-27" LCD LED 6 Obrazovke Monitora Držiteľ Flexibilný Displej Namontujte Rack Stojan MP360CL

Súvisiace produkty