Najnovšie OBD2 2016.R1 Pro mvdiag V3.0 PCB s bluetooth Multi Vozidla Diag pre Automobily/Nákladné automobily/Generiká Auto Skener Diagnostický Nástroj


Nový produkt

€12.51

€13.17

-5%Štítky: obd2 skener, alldata auto opravy softvéru, im608 pro, icarsoft cr pro 2020, skener, actia diag, byt. rozvádzač pin, focom, auto diagnostické prístroje, lexia 3.

Podporované modely áut

pre Alfa Ro.meo,pre Au.di,pre B M. VV,pre Cadi.pre llac,pre Chevro.pozrime sa,na Chr.ysler,pre Citr.oen, pre Da.cia,pre Dae.woo,na Dod.ge,pre Fer.rari,pre Fiat, pre Fo.rd,pre Hon. da,pre Hyun.dai,na Je.uzu,pre Ive.co,pre Jagu.ar,pre Je-ep,pre Kia,pre Lambor.pre ghini,pre Lance,pre La.nd Ro.ver,pre Le.xus,pre Lotus,pre Mahundra/pre Re.nault, pre Maserati,pre Maz.da,pre Merc.ed-es,M. G,pre Mini,na Mitsu.bishi,pre Ni.ssa.n), (Op. el/na Vauxhall,na Peug.eot,pre Por-sch.e,a Ren.ault,pre Rolls-royce,pre Rov.er,pre Sa.ab, na Sams.ung, na Sedadlo, pre Sko.da, pre Sm-a.rt, na Ss.ang Yong, pre Subaru, pre Suz.uki, pre Hračka.ota. pre VW atď... ( A ďalšie modely áut budú vydané )

Podporované modelov nákladných vozidiel:

pre Alli.syn, pre Chevr.olet, pre Citro.sk, pre Dacia, D-AF, pre Fi-na, pre Ford, pre Hyundai, pre Isu.zu, pre Ive.co pre teba Som.co Nákladné autá, pre Kia, M. an, M. an autobusom na podvozku, pre Ro.zda, pre Mer-jvd.es, na Mitsu.bishi, pre N-iss.an, pre Op. el/ pre Va.uhall, pre Peu.geot, na Opakované.nault, na Opakované.ault pre Nákladné vozidlá, pre Ssj.nia, pre Kontrolu.ia na Autobusové Karosérie, na Sedadlo, pre Sko.da, pre Hračka.ota, na Chodník.ers, na Obj.ksp.agen, pre Volv.o Autobus Šasi, pre Volo.v vozíkov, atď... (A viac truck model bude uvoľnená)

Pro+ je rýchly a spoľahlivý diagnostický nástroj slúži ako spojenie medzi vozidlom a počítač. To funguje na oboch starých a nových vozidiel.

S AUTAMI, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre osobné automobily a ľahké dodávkové automobily od roku 1988 ďalej. Celkom 47 rôznych značiek. S VOZÍKOV software package, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, autobusy a prívesy od 1995. Celkom 37 rôznych značiek. Diagnostický program GENERIC je určený pre právnych predpisov, na základe diagnostiky, osobitne zamerané na emisnej chybových kódov. GENERICKÉ je zahrnuté v a NÁKLADNÉ AUTOMOBILY balíkov. Multiplexer funkciu, 2xHS MÔŽE (ISO 11898-2), SW MÔŽE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL a (SPI, analógový v, 5volt out).

Bluetooth, TV pro automobily/nákladné automobily/Generic diagnostický nástroj

Advatages kúpiť tento nástroj 1. 2014.R2/2015.R3: S Keygen 2014.R3: S Keygen (it podpora viac ruskej miestne autá) roku 2015.R1: Nie Keygen, mohli by ste poslať activatin súbor predávajúceho e-mailom. (Podpora niektoré 2015.R1 autá) (Lepšie nechať správu predávajúcemu CD, ktoré potrebujete, inak CD bude posielať náhodne) 2. A++ kvality jedno zelené PCB dosky,funguje ideálne. 3.Jeden rok záruku kvality, Silný technik podpory. 4.S plastovými prípade,oveľa jednoduchšie; 5.Úplný Preklad Jazykov: Anglický, Český, anglický,bulharský, Dansk, Nemec, Espanol, Francais, grécky,Hrvatski,Hollands, maďarčina, Taliančina, Norsk, poľskom, Rumunskom, ruskom, Srpski, Suomen kieli, Svenska, turecký, Portugues.

V sériové sme urobiť nasledujúce: 1) Čítanie a mazanie chybových kódov ; 2) Čítanie live údajov ;3) Základné nastavenia ;4) Scan funkcia ;5) Plne v súlade s eOBD/OBDII štandard ; To môže urobiť follwing: 1. Výroba špecifické sériové diagnostikovať ;2. Scan funkcia;3. EOBD/OBDII komunikácie;4. Výrobné Systémy ;5. Motor ;6. Zapaľovanie ;7. ABS ;8. Servis reset (nulovanie); 9. SRS ;10.Immobilizer ;11.Nástroj ;12.Komfort systému ;13.Výstroj-box, atď.

Položka Druh Kód Čitateľov & Scan Nástroje
Jazyk Turecká
Package ŠTANDARD
Aktualizácia cez e-mail
Názov Položky mvdiag
Záruka Tri roky záruky
Hardvéru Verzia najnovšie
Špeciálne Funkcie USB Pripojenie
Výkon Stabilné a Silné
Aktualizácia Softvéru Áno
Verzia Softvéru 2015.R3/2014.02/2015.01/2014.03
Názov Značky XTYDIAG
Po-predajný Servis Najlepšie Ponúkané
Spôsob pripojenie Bluetooth a USB
Doprava Rýchle a Bezpečné
Operačný Systém Win7 32bit/win10 32bit/XP systém

Napísať recenziu

Najnovšie OBD2 2016.R1 Pro mvdiag V3.0 PCB s bluetooth Multi Vozidla Diag pre Automobily/Nákladné automobily/Generiká Auto Skener Diagnostický Nástroj

Najnovšie OBD2 2016.R1 Pro mvdiag V3.0 PCB s bluetooth Multi Vozidla Diag pre Automobily/Nákladné automobily/Generiká Auto Skener Diagnostický Nástroj

Súvisiace produkty