Pre ZTE Blade V7 Lite BV0720 / Blade V6 Plus / Blade A2 Späť Kryt Batérie Dvere Bývanie prípade Zadné Sklo časti


Nový produkt

€3.98

€4.28

-7%Štítky: mi 8 lite doska, späť čepeľ holiaci strojček, čepeľ v6, pre zte blade v7, v6 batérie karty, mobile bývanie zte, prípade zte, pás huawei, zte blade l7 lesk prípade, kovové verandu kryt.

Upozornenie: Vážení Každý Kupujúci,keď vás opustí spätnú väzbu, prosím, láskavo donn nie zdieľať fotografie našich položka v spätnej väzbe.prosím, prosím, prosím.Ďakujem vám veľmi pekne. Pre ZTE Blade V7 Lite BV0720 / Blade V6 Plus / Blade A2 Späť Kryt Batérie Dvere Bývanie prípade Zadné Sklo časti Vlastnosti Produktu: typ Výrobku:Zadný Kryt Batérie Vhodný model: Pre ZTE Blade V7 Lite BV0720 / Blade V6 Plus / Blade A2 Package: 1X Zadný Kryt Batérie

Platby

* Prijímame AliPay.

* My len loď na potvrdil, adresu, ktorú www.watersavers.sk.

Návrat

1. Všetky produkty budú odoslané prostredníctvom www.watersavers.sk Stáť Poštovné ,Epacket alebo doporučenou letecky z Číny.

2. Prosím, že môže trvať až 72 hodín, príprava na expedíciu. Na zvyčajne, pošleme balíček do 48 hodín, keď sme prijali platbu.

3. Ponúkame zásielky kombinovať na kupujúceho, ktorým objednať viac ako jeden položky po dobu od istej lokalite, ak si chcete uložiť súčasťou poštovné.

4. Sme nie je zodpovedná za položka strata v dôsledku nesprávneho alebo nedoručila adresu.

Zákazník Servise

* Ak nenájdete produkt chyba z výroby alebo poškodenia, prosím, kontaktujte ma do 7 dní od prijatia položku usporiadať to. a my sa budeme snažiť, aby ste sa spokojní.

Ak sa nám nedarí, stačí zaplatiť na lodi item (s) späť, a sme si plne vrátenie vašej pôvodnej kúpnej ceny prostredníctvom spoločnosti skontrolujte, nezahŕňajú náklady na prepravu.

* Všetky položky musia byť vrátení v "ako nové" stave v originálnom balení a zahŕňajú všetky súčasti príslušenstva. Produkty vrátené v poškodenom stave bude vrátený zákazníkovi bez výmeny alebo vrátenia peňazí.

Nie sme zodpovední za akýkoľvek tovar, ktorý nie prijímať, alebo že nie je vrátený v súlade s nasledujúcimi podmienkami:

A) nie Sme zodpovední za akékoľvek straty v e-mailovej pri návrate vrátený tovar.

B) Tovar by mal byť riadne zabalený a poistený u dopravcu za plnú sumu nákupu.

C) Všetky vrátené položky, ktoré majú všetky príznaky zneužívania alebo úmyselné poškodenie budú odmietnuté a vrátené odosielateľovi na náklady odosielateľa.

Ďakujem za ctiť týchto politík návratu, aby sme mohli aj naďalej prinášať skvelé produkty na www.watersavers.sk!

Spätná väzba

1) Ak máte akékoľvek otázky, Prosím kontaktujte nás cez www.watersavers.sk správu alebo náš zákaznícky servis e-mail . upozorňujeme, že e-maily budú odpovedal náš služby zákazníkom dôstojníkov Mon. - Pia. 09:00 - 23:00 (Okrem Štátnych Sviatkov)

2) Môžete očakávať, že dostane odpoveď na svoj dotaz do 24 hodín. (S výnimkou Víkendov a Sviatkov)

Spätná väzba je dôležitá pre nás všetkých, účasť na www.watersavers.sk! Necháme si pozitívnu spätnú väzbu po vašej dovolenky na nás.

3) Dochádzky Negatívnu spätnú väzbu alebo Netural Spätnej väzby je nikdy dobrý spôsob, ako vyriešiť problém .

Sme hightly oceniť, že sa môžete skontaktovať s nami pred odchodom Negatívnu spätnú väzbu alebo Neutrálne spätnú väzbu .Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť problémy, akonáhle je to možné.

*Zákazník uspokojivé je náš cieľ! Ceníme si vaše pripomienky, Prosím zanechať spätná väzba pre nás, keď ste dostali produktu, Budeme zaobchádzať rovnakým spôsobom. Ak máte akúkoľvek otázku, Prosím, kontaktujte nás.

Číslo Modelu Pre ZTE Blade V7 Lite BV0720 / Blade V6 Plus / Blade A2
Dizajn BAR
Názov Značky RTBESTOYZ
Materiál Kov

Napísať recenziu

Pre ZTE Blade V7 Lite BV0720 / Blade V6 Plus / Blade A2 Späť Kryt Batérie Dvere Bývanie prípade Zadné Sklo časti

Pre ZTE Blade V7 Lite BV0720 / Blade V6 Plus / Blade A2 Späť Kryt Batérie Dvere Bývanie prípade Zadné Sklo časti

Súvisiace produkty