ABS Duálny Nabíjačka Nabíjací Dok Stojan + USB Kábel + Náhradná Batéria 2*1400mAh Pre Xbox Série X/S Ovládači Konzoly


Nový produkt

€15.76

€24.62

-35%Štítky: série x muži, xbox série nabíjací, dock xbox jeden s, stojan xbox série, batéria wiimote, wal xbox controller nabíjačky, 160p1a, jeden s xbox, štadióny radič stojan, radič batériu xbox.

ABS Duálny Nabíjačka Nabíjací Dok Stojan + USB Kábel + Náhradná Batéria 2*1400mAh Pre Xbox Série X/S Ovládači Konzoly

Odrážky: 1、Cyklus Výmeny Batérie: obsahuje 2*1400mAh, môžete použiť dátový kábel sme dodali na nabíjanie batérie oddelene, nemusíte nabíjačky, môžete tiež nainštalovať batérie na spracovanie a používanie našich nabíjačku pre nabíjanie. Poplatok za 3 hodiny 24 hrať hry hodín.

2、, priestorovo úsporný Dizajn: držiak je plne fit pre Xbox Série X a pre Xbox Series S radičom. Udržať radič vo vertikálnej polohe, aby sa minimalizoval priestor obsadenej radič a udržať hra oblasti upratané. Rozlúčiť sa chaotický ploche.

3、Bezpečná a Rýchla Nabíjačka: Vstavaný inteligentný čip integrácie, bezpečnosti preplatok alebo skrat protector. Plne nabitá do 3 hodín, batérie sa zachovať o 24 hodín hracieho času. Uľahčujú zostať v hre. Poznámka: používajte, Prosím, 5V/ 1A napájanie.

4、LED Indikátor Nabíjania: samostatný indikátor na základni vám môže pomôcť rýchlo prechádzať, či radič gamepad je plne nabitá. Okrem toho, že pomáha nájsť nabíjací port v tme. Zelená kontrolka bliká pri nabíjaní a zelené svetlo, je vždy na to, kedy je plná.

5、Široká Kompatibilita: Stabilné nabíjací výkon, bezpečné na používanie, je veľmi vhodný pre Xbox Série X rukoväť nabíjanie, po vložení batérie do regulátor nabíjania kábel môže byť priamo pripojený k batérii nabíjanie.

Špecifikácia: Názov: Gamepad Dual Nabíjateľnú Batériu Set

Farba: čierna

Materiál: ABS

Vstupné napätie: DC 5V/1000mAh

Výstupné napätie: DC 5V/500-1000mAh

Čas nabíjania: cca 2-4 hodín

Nabíjanie zelená bliká svetlo, full zelené svetlo je vždy zapnuté.

Použiteľné modely: vhodné pre Xbox Série X, pre Xbox Série S a iné kľučky.

Balenie Zoznam:

Nabíjanie Base x 1

Batéria x 2

USB Nabíjací Kábel 1 x

Poznámka:

Herný ovládač nie je v cene!

• Všetky položky bude odoslaný do 2 pracovných dní po úhrade sa vymaže.• Všetky položky bude dodaný prostredníctvom Post Mail, ktorý zvyčajne trvá 15-35 dni, aby sa dospelo.• Medzinárodná doprava vyžaduje zložitejšie prepravné postupy (napríklad oboch krajín, zvykov, tranzitné stanice atď.), tiež bude mať vplyv mnoho faktorov, ako sú sviatky, počasie, atď, tak to bude pravdepodobne trvať dlhší čas na vaše položky, aby sa dostali na konečné miesto určenia. Ďakujeme za pochopenie o tejto záležitosti.• Dovozného cla, dane z pridanej hodnoty a iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu.Krajina Čas Doručenia(Cez Post Letecky)Pracovných Dní + sobota + SundayNorth Americký /Západná Európa 7~20 daysEastern Európe 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Ázia 15~45 daysSouth Americký 15~50 daysEastern Ázijské 7~20 daysOthers 15~60 dní

Kontaktujte nás

Naše úradné hodiny sú :- 9:00 do 18:00 (GMT +8) pondelok až piatok - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naša kancelária je zatvorené v nedeľu a štátne sviatky (Čína), ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas prázdnin

Naše Misie:

1. Ak chcete exportovať kvalitný tovar z orientu za priaznivú cenu pre vás.2. Práca so zákazníkmi s cieľom vybudovať svoj obchod .3. Ak chcete maximalizovať naše medzinárodné kupujúceho ziskovosti a konkurencieschopnosti.Prosím, príde čoskoro a navštívte nás znova!

Pôvod CN(Pôvodu)
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Certifikácia ŽIADNE
Číslo Modelu -
Názov Značky Rondaful

Napísať recenziu

ABS Duálny Nabíjačka Nabíjací Dok Stojan + USB Kábel + Náhradná Batéria 2*1400mAh Pre Xbox Série X/S Ovládači Konzoly

ABS Duálny Nabíjačka Nabíjací Dok Stojan + USB Kábel + Náhradná Batéria 2*1400mAh Pre Xbox Série X/S Ovládači Konzoly

Súvisiace produkty