Technológia výroby

Obrábanie

Výroba súčiastok prebieha na CNC strojoch značky Goodway. Pri výrobe sú použité moderné vysokokapacitné stroje s maximálnou presnosťou. Stroje sú vybavené protivretenom a podávačom tyčového materiálu pre dĺžku tyče až 3300mm.

stroje na výrobu súčiastok
stroje na výrobu súčiastok

Galvanovne

V galvanizovni prebieha špičková povrchová úprava výrobkov, ktorá zaisťuje odolnosť voči vonkajším vplyvom. Vrstva chrómu je 18–20µm.

Časti určené na pokovanie sú zavesené na rámy, osobitne navrhnuté na tento účel. Okrem upínacích háčikov je celý povrch rámu obstaraný nevodivou vrstvou. Po navešaní sú diely súčasťou elektrického obvodu, čo zaručuje vysokú kvalitu galvanické vrstvy.

postup galvanování
postup galvanování

Kompletizácia

Kompletizácia výrobkov je vykonávaná ručne, pričom každý jednotlivý kus prechádza dôslednou niekoľkostupňovou kontrolou kvality.

kovové súčasti šetričov
kovové súčasti šetričov

Výrobky sú balené v škatuľkách po desiatich kusoch a následne umiestnené do kartónovej škatule o 500 kusoch. V tejto fáze sú výrobky pripravené pre expedíciu.

tovar pripravený na expedíciu
krabičky a šetriče WATERSAVERS

Kovové súčiastky

Používame mosadz CuZn40Pb2 najvyššej akostnej triedy, ktorá je určená pre obrábanie na automatických strojoch.

mosadzné súčasti šetričov

Plastové súčiastky

Plastové súčiastky sú lisované pomocou foriem na moderných strojoch. Používame vysoko odolný materiál, ktorý znesie teplotu až 179°C a je veľmi odolný proti chemikáliám.

stroje na výrobu plastových súčiastok
stroje na výrobu plastových súčiastok

Vysoká kvalita výroby je zabezpečovaná systémom manažérstva kvality podľa normy ISO 9001: 2009 a ISO/TS 16949: 2009. Kvalitné výrobné postupy a špičkový materiál zaisťujú dlhú životnosť výrobku, ktorá presahuje 20 rokov.

českyEnglishDeutschfrançaisitalianoEspañol

© 2006–2017 WATERSAVERS, s.r.o. – všetky práva vyhradené